• 2 הצבעות - 5 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הקרב נגד היונק
הקרב נגד היונקו ...

קודם כול מזל טוב על הפורום ותודה רבהה לכול מי שנתן יד בדבר 

ועכשיו ראינו שהקרב מול היונקו קאידו וביג מאמם מתקרב 

השאלה מי ילחם נגד מי יש לנו הרבה אנשים חזקים ויותר מידי ראשי צוותים כולם רוצים להיות אלו שיפילו את הראש של השני
יש  לנו את הצוות של לופי קיד  ולאו והסמוראים 
האם היה שיתוף פעולה להפלת יונקו כלומר 2 או יותר נגד 1 
מי ינצח ומי יפסיד 

ראשית  כול אני לא יפרט על כולם כי יש יותר מידי מינק סמוראים פיראטים המון אנשים  Astonished-face

צוות כובעי הקש-
לופי עם כול הכבוד למה שאמר באי אנשי הדג שהוא יביס את ביג מאמם זה לא היה אלה הוא יפיל את קאידו אחרי הכול הוא לא בזבז את הזמן על אימונים  סתם
אבל זה לא יקרה לפני שקיד יובס שוב ע"י קאידו וגם לאו יחתוף כמה מכות 
לאחר מכן אני מניח שלאו יפריד בין כולם בעזרת הכוח שלו 

נגד ביג מאמם  ילחם קיד אחרי עזרה קטנה  מלאו
ביג מאם רוצה את לופי וקיד את קאידו אבל זה גם לא יקרה  
הם בכול זאת ילחמו כי אחד מצוות שלה יזכיר לה שקיד הרס לה 2 ספינות והביס אחד מהבנים שלה וגם הדבר הכי חשוב גנב ממנה משהו (רוב הסיכויים שגם הוא לקח עותק של הפונגליף אבל זה לדיון אחר)

לאו
הוא שאלת השאלות מול מי הוא ילחם אני חושב שזה היה מול הבן של קאידו אין לי סיבה למה אבל זה נראה ככה כי לא נשאר עוד יונקו 

זורו
אך זורו זורו זה הארק שלך  אי מלא בסמוראים לוחמים עם שלל חרבות חזקות זה הקרב שאני הכי מחכה לו יותר מהיונקו בגלל
 שזורו עד וואנו לא נפצע או דימם מה שהכי מאפיין אותו לפני TC 
זורו חייב לגרום לקאידו עוד צלקת או נזק קטן אחרת איך נאמין שזו באמת חרב כול כך חזקה ראינו כבר באי אנשי הדג איך זורו יכול להתמודד עם הנבל החזק ופצוע אותו או אפילו להביס אותו כמו שפצע את הורדי גונס מתחת למים בשטח שיש להורדי יתרון 
וראינו שהוא יכול גם להתמודד עם אדמירל כמו פוגיטורה 
אבל כמו שכבר אמרתי לופי הוא זה שיקח את קאידו  
זורו ילחם מול קינג שהוא השני בצוות של קאידו כמו תמיד זורו נלחם עם השני הכי חזק ואני בטוח שהוא ילחם מול עוד אחד אבל זה לא 

לא נראה לי שהיה איזה שהם קרבות חוץ מאחד על אחד מצד 4 שדיברתי אולי משאר חברי הצוות 
( אולי בסוף גינבי ועוד מישהו  ילחמו בביג מאם כדי לשחרר את אי אנשי הדג)
מוזמנים לתת את הדעה שלכם מי מול מי בקרבות הראשיים ובכללי 
מקווה שלא חרגתי מהכללים פעם ראשונה Anxious-face-with-sweat 
נ.ב
זה הכול תאוריות בהנחה שהיה קרב נגד 2 יונקו במקביל זה לא פסילה של אופציה שאחד מהיונקו לא ילחם מסיבה זו או אחרת 
[Image: RealisticPotableIberianchiffchaff-size_restricted.gif]
ציטוט:
אני לא יפסיד שוב
  הגב
אהבתי! Thumbs-up

הנה מה שאני חושב שיהיו הקרבות האחרונים:
לופי נגד קאידו.
זורו נגד קינג.
יהיה ירח מלא אז המינקים יזרחו, נקומאמושי ואינואראשי יביסו את ג'ק ויסגרו מעגל.
קארוט תלחם עם אחד או אחת מהלוחמים המעופפים.
  הגב
(12/05/2020, 16:35)Akagami no Shimon כתב: אהבתי! Thumbs-up

לופי נגד קאידו.
זורו נגד קינג.
מסכים 100% על הקרב של המינק נגד ג'ק  
[Image: RealisticPotableIberianchiffchaff-size_restricted.gif]
ציטוט:
אני לא יפסיד שוב
  הגב

לופי נגד קאידו.
זורו נגד קינג.

מישהו ילחם על בטוח עם לופי נגד קאידו לא רואה את לופי ממצב שבמכה אחת הוא הובס הוא יביס את קאידו לבד הוא כנראה ילחם נגדו עם קיד ולאו
  הגב
(12/05/2020, 17:03)BlackBeard כתב: מישהו ילחם על בטוח עם לופי נגד קאידו לא רואה את לופי ממצב שבמכה אחת הוא הובס הוא יביס את קאידו לבד הוא כנראה ילחם נגדו עם קיד ולאו
קרו מקרים שלופי הפסיד בפעם הראשונה ובפעם השנייה הוא הוציא קלף מנצח מהשרוול וניצח Thinking-face
  הגב
(12/05/2020, 17:10)Akagami no Shimon כתב:
(12/05/2020, 17:03)BlackBeard כתב: מישהו ילחם על בטוח עם לופי נגד קאידו לא רואה את לופי ממצב שבמכה אחת הוא הובס הוא יביס את קאידו לבד הוא כנראה ילחם נגדו עם קיד ולאו
קרו מקרים שלופי הפסיד בפעם הראשונה ובפעם השנייה הוא הוציא קלף מנצח מהשרוול וניצח Thinking-face
אתה חושב שלופי יתחזק עד כדי כך שממצב שקאידו מנצח אותו במכה הוא ינצח אותו לבד?
  הגב
(12/05/2020, 17:22)BlackBeard כתב:
(12/05/2020, 17:10)Akagami no Shimon כתב:
אתה חושב שלופי יתחזק עד כדי כך שממצב שקאידו מנצח אותו במכה הוא ינצח אותו לבד?

אולי נראה את הגיר החמישי בוואנו?
  הגב
(12/05/2020, 17:03)BlackBeard כתב:

לופי נגד קאידו.
זורו נגד קינג.

מישהו ילחם על בטוח עם לופי נגד קאידו לא רואה את לופי ממצב שבמכה אחת הוא הובס הוא יביס את קאידו לבד הוא כנראה ילחם נגדו עם קיד ולאו

קשה לי לדמיין את לופי בשיתף פעולה מלא עם מישהו בקרבות ראינו את חוסר שיתוף הפעולה שלו  בשבונדי מול חיל הים יחד עם קיד ולאו 
 וגם מול דון פלמינגו למרות שהוא בברית עם לאו השיתוף היה די קצר 

הקרב היחידי שלופי שיתף פעולה כדי לנצח יריב זה נגד קומה וזה עם חברי הצוות שלו  וגם שם הוא הפסיד
  הגב
אני לא רואה את לופי נלחם לבד מול קאידו כי זה גם לא יהיה הגיוני
שבזמן כל כך קצר של כמה שבועות הוא מתחזק כל כך שאשכרה יכול להלחם לבד מול יונקו.
אם תשימו לב גם בסדרה הצוות של לופי לא מפליג כל כך הרבה זמן בסך הכל חצי שנה עד לשאבונדי ואז tc ועכשיו הם מפליגים עוד כחודש. אולי חודשיים בטופ לא נראה לי שהוא יכול להגיע בהפלגה כל כך קצרה לכוח של יונקו מי שאני חושב שילחם בקאידו האופציות שיש
1 לופי ומרקו ועוד מישהו מתשעת הנדנים האדומים
2 לופי לאו וקיד
3 אופציה שלישית אשכרה מופרכת למידי שביג מאם תעזור ללופי להוריד את קאידו ! היא היחידה שיש לה מספיק כוח להתמודד איתו.
לא שמתי את זורו כי זורו יהיה עסוק מידי בקינג או בבן של קאידו. אם הוא סייף.
אופציה נוספת שאני שולל לחלוטין היא שלא יהיה גיר 5 בבוואנו
  הגב
(12/05/2020, 20:08)Luffidono כתב: אני לא רואה את לופי נלחם לבד מול קאידו כי זה גם לא יהיה הגיוני
אם תשימו לב גם בסדרה הצוות של לופי לא מפליג כל כך הרבה זמן בסך הכל חצי שנה עד לשאבונדי ואז tc ועכשיו הם מפליגים עוד כחודש. אולי חודשיים בטופ לא נראה לי שהוא יכול להגיע בהפלגה כל כך קצרה לכוח של יונקו מי שאני חושב שילחם בקאידו האופציות שיש
2 לופי לאו וקיד
3 אופציה שלישית אשכרה מופרכת למידי שביג מאם תעזור ללופי להוריד את קאידו ! היא היחידה שיש לה מספיק כוח להתמודד איתו.

לפי דעתי לופי כן יכול להילחם מול קאידו אחד על אחד 
אבל כמו שכבר ציינתי חלק יפגעו בקאידו לפני זה כמו זורו וקיד אבל בסוף זה היה לופי 

מה שאתה אומר "לא יהיה הגיוני
שבזמן כל כך קצר של כמה שבועות הוא מתחזק כל כך שאשכרה יכול להלחם לבד מול יונקו"

לופי למד את גיר 2 ו3 גם כן בזמן קצר בין איס לובי לבין הקרב מול אקינו שזה פחות או יותר אותו פרק זמן 

לופי גם הראה איך הוא מתחזק תוך כדי קרב כמו עם קאטאקורי ומנצח
ככה שזה די הגיוני שלופי ילחם נגדו
  הגב
(12/05/2020, 20:37)עוצלי גוצלי כתב:
(12/05/2020, 20:08)Luffidono כתב: אני לא רואה את לופי נלחם לבד מול קאידו כי זה גם לא יהיה הגיוני
2 לופי לאו וקיד

לפי דעתי לופי כן יכול להילחם מול קאידו אחד על אחד 
אבל כמו שכבר ציינתי חלק יפגעו בקאידו לפני זה כמו זורו וקיד אבל בסוף זה היה לופי 

מה שאתה אומר "לא יהיה הגיוני
שבזמן כל כך קצר של כמה שבועות הוא מתחזק כל כך שאשכרה יכול להלחם לבד מול יונקו"

לופי למד את גיר 2 ו3 גם כן בזמן קצר בין איס לובי לבין הקרב מול אקינו שזה פחות או יותר אותו פרק זמן 

לופי גם הראה איך הוא מתחזק תוך כדי קרב כמו עם קאטאקורי ומנצח
ככה שזה די הגיוני שלופי ילחם נגדו

זה יהיה הזוי שהוא יתחזק כל כך לרמה של יונקו אנחנו מדברים על יונקו שהוא היצור הכי חזק בעולם ! תראה מה אתה אומר פה. זה כל כך לא הגיוני. , וגם עם הוא יתחזק בצורה כזאת מטורפת ליונקו אז זה היה הייפ מטורף לסדרה וגם כל כך לא מתאים !
  הגב

לופי נגד קאידו.
זורו נגד קינג.
כנל חוץ מזה שקארוט נגד לוחם מעופף. אם הם כולם שם ברמה של מישהו מהסופרנובה נראה לי טיפה רחוק
  הגב
(12/05/2020, 21:20)Luffido כתב: [quote pid='52' dateline='1589305076']

זה יהיה הזוי שהוא יתחזק כל כך לרמה של יונקו אנחנו מדברים על יונקו שהוא היצור הכי חזק בעולם ! תראה מה אתה אומר פה. זה כל כך לא הגיוני. , וגם עם הוא יתחזק בצורה כזאת מטורפת ליונקו אז זה היה הייפ מטורף לסדרה וגם כל כך לא מתאים !

[/quote]

למה הזוי בקרב שלו עם קאידו הבעיה הייתה שהוא לא יכל לתקוף את קאידו מבעד לההגנה החזקה שלו לא חשוב איזה מתקפה זו הייתה

זה בדיוק כמו  עם קאטאקורי שהאקי התצפית שלו מנע מלופי לפגוע בו ואחרי שלופי גם כן למדד תוך כדי קרב להשתמש בהאקי התצפית וראה קצת על העתיד  רק אז הוא חשף את גיר 4 סנייק מאן 

לופי יכול לעשות אותו דבר ולחשוף או מתקפה חדשה או עוד גיר 4 או אפילו גיר 5
  הגב
(12/05/2020, 21:38)עוצלי גוצלי כתב:
(12/05/2020, 21:20)Luffido כתב: [quote pid='52' dateline='1589305076']

למה הזוי בקרב שלו עם קאידו הבעיה הייתה שהוא לא יכל לתקוף את קאידו מבעד לההגנה החזקה שלו לא חשוב איזה מתקפה זו הייתה

זה בדיוק כמו  עם קאטאקורי שהאקי התצפית שלו מנע מלופי לפגוע בו ואחרי דלופי גם כן למדד תוך כדי קרב להשתמש בהאקי התצפית וראה קצת על העתיד  רק אז הוא חשף את גיר 4 סנייק מאן 

לופי יכול לעשות אותו דבר ולחשוף או מתקפה חדשה או עוד גיר 4 או אפילו גיר 5

לגיר 5 לא יהיה סיכוי לפחות לא עכשיו ,הוא עדיין לא מספיק חזק באקי כדי להחזיק מעל רבע שעה בגיר 4 אז זה אומר שהאקי שלו עדיין לא חזק מספיק לגיר 5 אם יהיה בכל אופן לופי לא קרוב לכוח של יונקו אחרת כל אחד יכל להיות יונקו ,זה אבוד מראש בכל אופן לופי יהיה חייב עזרה של פלוס 2 או יהיה תפנית בעלילה וביג מאם תתחבר ללופי. ויורידו את קאידו. לסיכום לא אפשרי ללופי לסיים אותו לבד בלי עוד שתיים איתו בקרב רצוף אנשים בכירים או מישהו שווה כוח לקאידו. אחמ ביג מאם או מרקו ( יש סיכוי שמרקו קצת פחות חזק מקאידו)
[/quote]
  הגב
צריך להבין, בסוף הסדרה לופי ככל הנראה יהיה הכי חזק בעולם וכמו שאנחנו יודעים אנחנו לקראת סוף הסדרה. מתישהו אנחנו נראה או נצטרך להבין שהוא באמת בחוזק של הטופ ויש סיכוי שזה יהיה בסאגה הזאת
  הגב

קפיצה לפורום:

פיראטים שצופים באשכול: 1 אורחים