• 1 הצבעות - 5 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
סוד העין
טוב, אז זורו איבד עין, וסאנג'י משום מה שינה תסרוקת. בהתחלה לא חשבתי על זה הרבה, אבל אז אחת התגובות שהיו באיזשהו אשכול פה, גרמה לי לחשוב על זה שוב ולכתוב את הסיפור הזה. מקווה שתיהנו!

זורו נלחם בבבונים. הוא שיסף אך הם חסמו את כל המכות שלו. הם חיקו אותו באופן מושלם. הוא התחמק ככל שיכל, אך הם היו מהירים. "אני לא אפסיד!" הוא סינן לעצמו. הוא שמע פתאום את פרונה צועקת "זורו! תיזהר!" הוא הסתובב ומייד בלם את המכה של הבבון הגדול. זה שחיקה את מיהוק. הממזר מדי פעם הופיע, מנסה להכשיל את זורו. כאילו הוא מחקה את מיהוק ומנסה גם הוא לאמן את זורו. אבל הוא בהחלט היה חזק. והוא השתמש בהאקי. זורו חסם, היכה, בלם, אך הבבון נתן מכה יותר מידי חזקה. זורו חסם אך הבבון ובכל זאת הצליח וחתך את זורו בעין. זורו כשל. פרונה צרחה. "העין שלו! היא נפלה! מה נעשה?" שאלה את מיהוק. מיהוק שתק, מביט בזורו. "נחכה" אמר לבסוף. "אוף, אתם הגברים" אמרה פרונה אך לא עשתה כלום. זורו קם, ממשיך להילחם בבון. אך מישום מה, עינו הימנית בערה בכאב אחר, משונה. לזורו לא היה מושג מה גרם לכאב הזה, אך זה בהחלט הפריע.

סאנג'י ברח. הוא לא הפסיק לרוץ. הממזרים האלו היו מהירים. הוא כבר השיג 50 מתכונים. עשרה פעמים כמעט הלבישו עליו שמלה. לא היה לו זמן אפילו להתגלח, זקנקן התחיל לצמוח. וזה גירד. הוא לא יצליח להחזיק מעמד עוד הרבה זמן. "קסו." סינן לעצמו. "אם רק אצליח ללמוד את הטכניקה הזאת, כמו האלה מהCP9, אני אוכל להתחמק מהם סוף סוף." הוא ניסה שוב. הוא קפץ גבוה ככל שיכל, וניסה לבעוט שוב. הוא בעט בכלום. "קסו" מלמל כשהחל ליפול. "סאנג'י קוווווון" אחד מהם קפץ לעברו, מחזיק שמלת מלמלה ורודה. "תתרחק ממני!" סאנג'י צעק. בועט לו בפרצוף. הגבר נפל, (הוא לא הסכים לקרוא להם גברות, לא משנה כמה הם ביקשו ובעטו) אך חמישה אחרים צצו מאחוריו, מחזיקים גם הם שמלות. הוא קפץ שוב, הפעם הוא הרגיש שונה. הוא הרגיש שזה יעבוד הפעם. הוא בא לבעוט, אך פתאום עינו הימנית בערה במין כאב משונה. הוא כשל, והתחיל ליפול. "סאנג'י קווווווון, השמלה הזאת תהיה מאוד יפה עליך" הוא הסתכל למטה, חמשת הגברים היו ממש מתחתיו. הוא בעט בפנים של אחד מהם וקפץ שוב, הוא בקושי ראה משהו עם הכאב המשונה הזה. "קסו". מלמל. הוא כיסה את עינו. פתאום הכאב נעלם. סאנג'י לא הבין מה קרה. הוא הוריד את ידו, והכאב חזר שוב. "משונה." אמר לעצמו. "כנראה שאצטרך לכסות מעכשיו את העין, אבל אז השיער מפריע לי לראות." הוא ניסה להסיט את השיער מעינו השמאלית. השיער נפל על עינו הימנית. הוא הוריד את ידו. הכאב לא חזר. נראה שהשיער הוא כיסוי מספיק טוב. חשב לעצמו. אבל יותר מזה. הואהרגיש משהו שונה. כאילו ככה השיער שלו היה אמור להיות כל הזמן. "סאנג'י קוווווווון, אתה נראה מהמם!" הוא הסתובב בבהלה. מאחוריו היו כעשרים מהם. אך הם לא תקפו. "אתה נראה כלכך גברי ככה." אמר אחד מהם. "כלכך נועז." אמר אחר. "סתמו!" צרח. "אני לא רוצה את המחמאות שלכם!" אבל הוא כן התעניין, מה השתנה? אחד מהם נתן לו מראה. הוא חטף אותה מידו והתבונן. אה, נכון. הגבה. הסלסול פנה עכשיו לבפנים, לא לבחוץ. "טוב, עכשיו זה יבדיל אותי מהחלאות האלה." מלמל לעצמו. "מעניין… מעניין אם נאמי סואן ורובין צ'ואן יאהבו את זה!!!!". רק המחשבה על שתי האלילות שלו נתנה לו כוח מחודש. "נראה לי שזה ילך טוב עם השמלה הזאת." אמר קול מאחוריו." קסו! הוא הוריד את השמירה. אחד מהם היה ממש מאחוריו. עם שמלה צהובה ועיניים נוצצות מרוע טהור. "אההההההההההה!!!!!!" צרח סאנג'י והתחיל לרוץ שוב.

זורו התחיל להפסיד. הכאב המוזר לא פסק. הוא איבד ריכוז. הבבון הגדול העיף לו חרב אחת, וכמעט הצליח להעיף חרב שניה. לא היה לו זמן לנשום. הוא נדחק לפינה. הבבון שאג עליו. קפץ והיכה בחרבו. זורו קפץ הצידה. "קסו" מלמל לעצמו. בקצב הזה לא יהיה לי שום סיכוי. פתאום הכאב פסק. ולא רק זה, נראה כאילו משהו קרה לראייה שלו. הוא ראה טוב יותר, כאילו ככה הוא היה אמור לראות כל חייו. בבון קטן יותר קפץ עליו. בתנועה אחת זורו התחמק, חתך את הבבון ולקח את חרבו. הוא פנה אל הבבון הגדול. הבבון תקף, וזורו התחמק בקלילות. הוא הכניס את החרב שלקח לפיו. הוא מעולם לא הרגיש טוב יותר. הבבון התקרב. "Suntoriyu" זורו התכונן. הבבון התקרב יותר ויותר. "!!!BLACK ROPE DRAGON TWISTER" טורנדו נוצר מעל זורו. הבבון נשאב לתוכו. הוא הסתחרר, נחתך מהחתכים המעופפים, ונפל, מובס. זורו התבונן בו. ואז פנה אל מיהוק. מפנה אליו את חרבו. מיהוק קם. "נראה שסוף סוף הגעת לרמה שבה תוכל להוות לי הפוגה מהשיעמום." אמר. זורו חייך. "היום זה יקרה. היום אני אביס אותך." מיהוק הביט בו לרגע, חייך, והסתער.
[Image: giphy.gif]
  הגב
מעולה, כתיבה קולחת ואחלה עלילה
[Image: tumblr_mklqq0b1fX1rwgj3ko3_500.gif]
שמעו מה שאני אומר לכם זורו יקרע את לופי ב1v1
  הגב
אהבתי מאוד
[Image: tenor.gif?itemid=15743547]
  הגב
ממש אהבתי. גם את הרעיון וגם את צורת הכתיבה.
  הגב
וואו סיפור ממש מעניין עם עלילה מצוינת
אני אחסל אותך כובע הקש 
[Image: tenor.gif]
  הגב
תודה רבהההה!!!!!!!!!!
  הגב
(29/07/2020, 12:05)T.D כתב: תודה רבהההה!!!!!!!!!!
לא תודה לך על הסיפור המהנה
אני אחסל אותך כובע הקש 
  הגב
וואו סיפור ממש טוב אהבתי את הסוף שבו זורו הפנה למיהוק את חרבו ואמר שיביס אותו
  הגב
(29/07/2020, 15:58)Mingo כתב: וואו סיפור ממש טוב אהבתי את הסוף שבו זורו הפנה למיהוק את חרבו ואמר שיביס אותו
זה גם החלק שאני הכי אהבתי
אני אחסל אותך כובע הקש 
  הגב
(29/07/2020, 15:58)Mingo כתב: וואו סיפור ממש טוב אהבתי את הסוף שבו זורו הפנה למיהוק את חרבו ואמר שיביס אותו
את האמת אני פחות אהבתי את החלק הזה, זורו מאוד מחושב ויודע להאריך את היריב שלו לפרטי פרטים, הוא יודע שעדיין לו סיכוי על מיהוק ועדיין הוא צועק לו שיביס אותו? הוא בא אליו שנתיים כדי להתאמן.. אבל זה בערך הדבר היחיד שהפריע לי, אולי זה היה צריך יותר להיות משהו בסגנון של מפנה את החרב- "נו ועכשיו אני עדיין לא מספיק טוב בשבילך?" קיצר לא משנה, פרט שולי
  הגב
(29/07/2020, 23:42)Yaakov da loofy כתב:
את האמת אני פחות אהבתי את החלק הזה, זורו מאוד מחושב ויודע להאריך את היריב שלו לפרטי פרטים, הוא יודע שעדיין לו סיכוי על מיהוק ועדיין הוא צועק לו שיביס אותו? הוא בא אליו שנתיים כדי להתאמן.. אבל זה בערך הדבר היחיד שהפריע לי, אולי זה היה צריך יותר להיות משהו בסגנון של מפנה את החרב- "נו ועכשיו אני עדיין לא מספיק טוב בשבילך?" קיצר לא משנה, פרט שולי
מאוד שולי
אני אחסל אותך כובע הקש 
  הגב
זורו אמר את זה כי הוא הרגיש ממש עוצמתי אחרי שהקטע עם העין הסתדר. בסוף הוא הפסיד מן הסתם. אבל הוא נתן פייט די טוב
  הגב
(29/07/2020, 23:56)T.D כתב:
זורו אמר את זה כי הוא הרגיש ממש עוצמתי אחרי שהקטע עם העין הסתדר. בסוף הוא הפסיד מן הסתם. אבל הוא נתן פייט די טוב
ברור לי, בכל מקרה באמת פרט שולי וכתיבה מעולה
  הגב
(30/07/2020, 01:07)Yaakov da loofy כתב:
(29/07/2020, 23:56)T.D כתב:
ברור לי, בכל מקרה באמת פרט שולי וכתיבה מעולה
אפילו מצוינת
אני אחסל אותך כובע הקש 
  הגב

קפיצה לפורום:

פיראטים שצופים באשכול: 1 אורחים