• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
האם דרגון יותר חזק מרמה של יונקו
אני מעלה את הטענה הזאת כי ידוע לנו שדרגון הוא האדם הכי מבוקש בעולם של וואן פיס עם באונטי מדהים אבל למה אולי בגלל יש לו כוח המתעלה על יונקו ואני אזכיר לכם שהיונקו יותר חזקים מאדמירלים הרמה הכי גבוהה במארין זאת דעתי מה היא דעתכם

שכחתי להוסיף שלא ראינו כלום כמעט מהכוח של דרגון אולי אודה רוצה להראות לנו את כוחו העצום של מנהיג צבא המהפכנים דרגון בשיאים של הסדרה
[Image: tenor.gif]נראה אותך
  הגב
אני חושב שדרגון ברמה של יונקו, ובכללי יונקו הרבה יותר חזק מאדמירל. וויטבירד קרע את אקאינו. וכנראה יראו אותו ממש עוד מעט. בכל זאת, השיא של הסדרה כנראה יהיה אחרי וואנו. לופי יונקו סופית ובלאקבירד מרגיש מאוים ושאנקס הולך לפגוש את לופי.
[Image: giphy.gif]
  הגב
(27/08/2020, 09:46)T.D כתב: אני חושב שדרגון ברמה של יונקו, ובכללי יונקו הרבה יותר חזק מאדמירל. וויטבירד קרע את אקאינו. וכנראה יראו אותו ממש עוד מעט. בכל זאת, השיא של הסדרה כנראה יהיה אחרי וואנו. לופי יונקו סופית ובלאקבירד מרגיש מאוים ושאנקס הולך לפגוש את לופי.
אני עדיין חושב שדרגון יכול להיות מעל יונקו אבל טענה יפה במיוחד זה שהוספת מה יקרה בשיא גם אני חושב שזה בערך מה שיהיה
  הגב
(27/08/2020, 09:32)סנייק מן כתב: אני מעלה את הטענה הזאת כי ידוע לנו שדרגון הוא האדם הכי מבוקש בעולם של וואן פיס עם באונטי מדהים אבל למה אולי בגלל יש לו כוח המתעלה על יונקו ואני אזכיר לכם שהיונקו יותר חזקים מאדמירלים הרמה הכי גבוהה במארין זאת דעתי מה היא דעתכם

שכחתי להוסיף שלא ראינו כלום כמעט מהכוח של דרגון אולי אודה רוצה להראות לנו את כוחו העצום של מנהיג צבא המהפכנים דרגון בשיאים של הסדרה
אבל אולי הם עושים את זה בגלל המעמד שלו בכל זאת מנהיג צבא המהפכנים לא שאני אומר שהוא לא חזק אבל לא הראו לנו ממנו משהו מיוחד אפילו שאני עדיין חושב שהוא מאוד חזק אולי משתווה לרמה של וואיטבירד בשיא כוחו
אני אחסל אותך כובע הקש 
[Image: tenor.gif]
  הגב
(27/08/2020, 11:23)קאידו החזק כמו יהלום כתב:
(27/08/2020, 09:32)סנייק מן כתב: אני מעלה את הטענה הזאת כי ידוע לנו שדרגון הוא האדם הכי מבוקש בעולם של וואן פיס עם באונטי מדהים אבל למה אולי בגלל יש לו כוח המתעלה על יונקו ואני אזכיר לכם שהיונקו יותר חזקים מאדמירלים הרמה הכי גבוהה במארין זאת דעתי מה היא דעתכם

אבל אולי הם עושים את זה בגלל המעמד שלו בכל זאת מנהיג צבא המהפכנים לא שאני אומר שהוא לא חזק אבל לא הראו לנו ממנו משהו מיוחד אפילו שאני עדיין חושב שהוא מאוד חזק אולי משתווה לרמה של וואיטבירד בשיא כוחו
אתה מבין את החוזק שלו מאיך שהוא הופיע. כששאנקס הלך אל הספינה של וויטבירד הוא סדק קצת את הספינה שלו. כשדרגון הופיע הייתה רוח כלכך חזקה שהיא יצרה מעבר בטוח במקום בוער ובפעם השנייה גרמה לצוות כובעי הקש לעוף אל הספינה.
  הגב
(27/08/2020, 12:33)T.D כתב:
(27/08/2020, 11:23)קאידו החזק כמו יהלום כתב:

אתה מבין את החוזק שלו מאיך שהוא הופיע. כששאנקס הלך אל הספינה של וויטבירד הוא סדק קצת את הספינה שלו. כשדרגון הופיע הייתה רוח כלכך חזקה שהיא יצרה מעבר בטוח במקום בוער ובפעם השנייה גרמה לצוות כובעי הקש לעוף אל הספינה.
אני גם חושב שהוא ממש חזק למרות שאני חושב שהוא גג ברמת יונקו(אני עדיין מתחבט בזה, אני לא בטוח אבל ככה אני חושב) בגלל הסגן שלו ליונקו למיניהם יש סגנים ממש חזקים חלקם כנראה ברמת אדמירלים לעומת זאת לדרגון יש את סאבו שלפי מיטב הבנתי לא באמת קרוב לשם, בוא נוצר ככה הוא כנראה לא ברמת קטאקורי שהוא לא ברמת מרקו או קינג או בטח בן בקמן..
בכל מקרה הסגן לא מחייב על הקפטן אבל עדיין מרמז ולכן לדעתי הוא לא עובר את רמת היונקו אבל אני עדיין משחק בזה בראש..
[Image: tumblr_mklqq0b1fX1rwgj3ko3_500.gif]
שמעו מה שאני אומר לכם זורו יקרע את לופי ב1v1
  הגב
אי אפשר להיות נחרץ בשאלה הזאת, אפשר להגיד דעה שהיא בגדר השערה. וההשערה שלי היא שדראגון ברמה של יונקו ואפילו קצת יותר.
[Image: 8OxPaUL.png]
  הגב
(27/08/2020, 20:04)Akagami no Shimon כתב: אי אפשר להיות נחרץ בשאלה הזאת, אפשר להגיד דעה שהיא בגדר השערה. וההשערה שלי היא שדראגון ברמה של יונקו ואפילו קצת יותר.
כן זאת בערך הדעה של כולם פה
אני אחסל אותך כובע הקש 
  הגב
(27/08/2020, 20:04)Akagami no Shimon כתב: אי אפשר להיות נחרץ בשאלה הזאת, אפשר להגיד דעה שהיא בגדר השערה. וההשערה שלי היא שדראגון ברמה של יונקו ואפילו קצת יותר.
אני כן חושב שאפשר לנסות לבסס מכמה כיוונים, אבל כן בסך הכל הכל השערה
[Image: tumblr_mklqq0b1fX1rwgj3ko3_500.gif]
שמעו מה שאני אומר לכם זורו יקרע את לופי ב1v1
  הגב
(28/08/2020, 00:44)Yaakov da loofy כתב:
כן כתבתי את השאלה כהשערה
  הגב
(28/08/2020, 07:59)סנייק מן כתב:
(28/08/2020, 00:44)Yaakov da loofy כתב:
כן כתבתי את השאלה כהשערה
אה טוב הנושא סגור
אני אחסל אותך כובע הקש 
  הגב

קפיצה לפורום:

פיראטים שצופים באשכול: 1 אורחים