• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ארק הכי אהוב
מה הארק האהוב עליכם בוואן פיס עליי או מארין פורד או אניס לובי וגם סתם בא לי להוסיף שוואנו ארק די טוב
[Image: tenor.gif]נראה אותך
  הגב
(29/08/2020, 08:58)סנייק מן כתב: מה הארק האהוב עליכם בוואן פיס עליי או מארין פורד או אניס לובי וגם סתם בא לי להוסיף שוואנו ארק די טוב
דרסרוזה בפער אחריו אלאבסטה וזהו
ולתקן אותך זה לא ארק זה סאגה ארק זה החלקים הקטנים בתוך הסאגה לדוגמה האי של דורי וברוגי הוא ארק בתוך סאגת אלאבסטה
אני אחסל אותך כובע הקש 
[Image: tenor.gif]
  הגב
(29/08/2020, 13:22)קאידו החזק כמו יהלום כתב:
(29/08/2020, 08:58)סנייק מן כתב: מה הארק האהוב עליכם בוואן פיס עליי או מארין פורד או אניס לובי וגם סתם בא לי להוסיף שוואנו ארק די טוב
ולתקן אותך זה לא ארק זה סאגה ארק זה החלקים הקטנים בתוך הסאגה לדוגמה האי של דורי וברוגי הוא ארק בתוך סאגת אלאבסטה
אה כן התבלבלתי
[Image: tenor.gif]נראה אותך
  הגב
(29/08/2020, 17:36)סנייק מן כתב:
(29/08/2020, 13:22)קאידו החזק כמו יהלום כתב:
אה כן התבלבלתי
אני פה לתקן
אני אחסל אותך כובע הקש 
[Image: tenor.gif]
  הגב
דרסרוזה
וואנו
אלבסטה
  הגב
3.דרסרוזה
2.מארינפורד
1. וואנו

זה גם קשור לפתיחים אצלי

דרסרוזה היה ארק מדהים אם צי הספינות סאבו הקולוסיאום גיר 4 

מארינפורד היה מצוין כל המלחמה אייס וויטבירד הכל היה טוב

וואנו אצלי זה מקום ראשון בגלל שכל הסיפור שהיה עד עכשיו היה מעניין ספוילרים למנגה:
ספוילרים לצ'אפטרים האחרונים: 
בקיצור אהבתי את כל הסיפור בוואנו עד עכשיו וגם הפתיח הוא אחד מהאהובים עליי
האוצר שלי? הוא נמצא בדיוק היכן שהשארתי אותו... קחו אותו! החבאתי שם את כל מה שיש לעולם הזה להציע!
[Image: 19A6CD0524BADB4F10E15A3089D341F89E955F52]
  הגב
אצלי זה הולך בסדר כזה:
3.דראסרוזה
2.וואנו
1.מארינפורד

מארינפורד פשוט היה מדהים מדי, לא היה ולא יהיה עליו.
בוואנו הם ממש מפציצים מכל הבחינות, עלילה אנימציה דמויות ליטרלי הכל. אני נהנת מפרק לפרק יותר ויותר,
זה אחד מהסאגות שאתה אומר לעצמך "וואו, מי שלא צופה בוואן פיס פשוט לא יודע מה הוא מפסיד."
על דרסרוזה אפילו לא צריך לפרט לפי דעתי כי כולם יודעים כמה נדירה הסאגה הזו הייתה.
חייבת גם לציין שלט'רילר בארק יש מקום מיוחד בלב שלי כי בחיים שלי לא צחקתי כל כך הרבה כמו שצחקתי בזמן הצפייה בזה,
ליטרלי כל זה הרגיש כמו fever dream אחד גדול ואני לא מתלוננת.
[Image: tenor.gif?itemid=17912030]
  הגב
גם אני חושב כמוך יש לי התלבטות בין הרבה ארקים שהם: מארין פורד , אימפל דאון ,אלאבסטה , דורוסרוזה בגלל (צי כובע קש רוב הסיבה), קצת וואנו, אניס לובי,אי עוגה השלמה(קצת בגלל שהפתיחה שפגעה בי) ועוד קיצר הרבה
  הגב
(22/10/2020, 20:53)the yonko vegit כתב:
גם אני חושב כמוך יש לי התלבטות בין הרבה ארקים שהם: מארין פורד , אימפל דאון ,אלאבסטה , דורוסרוזה בגלל (צי כובע קש רוב הסיבה), קצת וואנו, אניס לובי,אי עוגה השלמה(קצת בגלל שהפתיחה שפגעה בי) ועוד קיצר הרבה
יש ארק שלא אמרת??
[Image: tumblr_mklqq0b1fX1rwgj3ko3_500.gif]
שמעו מה שאני אומר לכם זורו יקרע את לופי ב1v1
  הגב
(23/10/2020, 00:15)Yaakov da loofy כתב:
(22/10/2020, 20:53)the yonko vegit כתב:
יש ארק שלא אמרת??
חחח אשכרה
[Image: giphy.gif]
  הגב

קפיצה לפורום:

פיראטים שצופים באשכול: 1 אורחים