• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אורי והיער העיוור
אורי והיער העיוור או ori and the blind forest הוא משחק עם אנימציה מצוינת כוחות מקוריים ומרתקים מוזיקה מדהימה והמון דברים לעשות.
המשחק מתחיל עם המוות של אימו\אביו (אני בעצמי לא בטוח) של אורי הדמות שאנחנו משחקים ולאחר המוות הוא יוצא למסע ביערות בניסיון להציל את אביו\אימו.
במהלך המשחק משיגים כוחות ויכולות חדשים לדמות תוך כדי שמשוטטים ביער ומוצאים עוד כדורי חיים כדורי אנרגיה ונקודות שאיתם אפשר לקבל יכולות חדשות.
המשחק נראה מדהים המשחקיות עצמה מצוינת ואני ממליץ לכם לחקור הרבה דברים בדרך. בהתחשב לזה שהמשחק הוא בדו ממד יש הרבה מקומות להגיע אליהם ואם אתם לא מצליחים להגיע לאיזה מקום אז אתם יכולים להמשיך כי בכל המשחק חוזרים אחורה ומגיעים למקומות חדשים עם יכולות חדשות. 
בקיצור המשחק נראה ונשמע מדהים הסיפור מעניין המשחק עצמו כיפי וקשה מאוד לעיתים מלא בכוחות מקוריים ואפילו שאף דמות לא מדברת הסיפור מרתק רק מהבעות הפנים והתזוזה של הדמויות. אני נותן ציון של 9.5 מתוך 10 וזה בגלל בעיה בשמירה שיש לי.

נ.ב יש שתי גרסאות למשחק אז עם יש לכם מחשב חזק אז מומלץ לשחק ב ori and the blind forest definitive edition כי המשחק נראה הרבה יותר יפה בגרסה הזו אם אתם קונים את ori and the blind forest definitive edition אז זה יביא לכם גם את הגרסה הרגילה ( ב - steam).

זה היה הביקורת הראשונה פה תתחילו לכתוב גם  Pouting-face
האוצר שלי? הוא נמצא בדיוק היכן שהשארתי אותו... קחו אותו! החבאתי שם את כל מה שיש לעולם הזה להציע!
[Image: 19A6CD0524BADB4F10E15A3089D341F89E955F52]
  הגב

קפיצה לפורום:

פיראטים שצופים באשכול: 1 אורחים